Radio per Vetur JVC

Shitet nga: Astrit 04 Nën 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet radion JVC per vetur ne gjendje shum te mir ju garantoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim