Sint yamaha 100 kanalsh

Shitet nga: rinor 01 Pri 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
sint yamaha 100 kanalsh i ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim