HP Color LaserJet 5550dtn

Shitet nga: HP 07 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shes Printerat A3 Color te importuar nga CH

HP Color LaserJet 5550dn dhe 5550dtn

Sasia : 2 Cope

Whatsapp/Viber : +377 44 177 112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim