Kartela grafike ATI FireGL V8650 2GB

Shitet nga: ATI 05 Dhj 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shes kartelen grafike per dizajn & arkitekture ATI FireGL V8650 2GB, kartela grafike osht e re dhe ne gjendje perfekte. Te interesuarit munden me kontaktu ne kete numer ne Viber ose WhatsApp:

+38649328728

Manufacturer: ATI
Series: FireGL
GPU: R600
Interface: PCI-E x16
Core Clock: 700 MHz
Shader Clock: 700 MHz
Memory Clock: 1000 MHz (2000 DDR)
Memory Bandwidth: 128 GB/sec
FLOPS: 300 GFLOPS
Pixel Fill Rate: 11200 MPixels/sec
Texture Fill Rate: 11200 MTexels/sec

Max Power Draw: 255 W
Framebuffer: 2048 MB
Memory Type: GDDR4
Memory Bus Type: 64x8 (512 bit)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim