Pjes për PC

Shitet nga: Refresh-PC 07 Mar 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
*HDD: SATA, ATA- me shumic dhe pakic

*Ram :DDR1 DDR2 DDR3 Me shumic dhe Pakic

*Graphic :DDR1 DDR2 DDR3... me shumic dhe pakic

*CPU Core i3 , i5 , i7

*Computer Komplet

*Laptop e tj

Qmimi sipas marrveshejs

Ata te cilet marin me shum se 20 Cop kan Zbritje

Mundeni me kontaktu edhe ni ipko 049 37 53 37 ose Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim