Pjes për PC

Shitet nga: Refresh-PC 07 Mar 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
*HDD: SATA, ATA- me shumic dhe pakic
*Ram :DDR1 DDR2 DDR3 Me shumic dhe Pakic
*Graphic :DDR1 DDR2 DDR3... me shumic dhe pakic
*CPU Core i3 , i5 , i7
*Computer Komplet
*Laptop e tj

Qmimi sipas marrveshejs

Ata te cilet marin me shum se 20 Cop kan Zbritje
Mundeni me kontaku ipko 049 375 337 +Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim