Printer fotocopy fax scan

Shitet nga: Lirim 13 Tet 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Kemi lap top si dhe pjes tjera kompiuterike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim