Printer scan fax fotokopje color

Shitet nga: Lirim 14 Tet 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Kemi dhe pjes kompijuterike kabllo adaptera per lop top, lop topa ups etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim