Iphone

Shitet nga: Lorian 30 Mar 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
2 rama per 4s
3zvoshnik per 4s dhe 1 per 4
Kamera e perparme dhe e pasme per 4s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim