Resiver Amiko Spiel mini HD me abonim

Shitet nga: Beti 26 Dhj 01:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes Resiverin Amiko Spiel mini HD eshte ne gjendje perfekte me abonim Cccam deri shkurt dhe me IPTV te gjitha kanalet shqipe deri ne shkurt resiveri eshte me te gjitha paisjet e veta me kuti model 2015 Viber +37744840027
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim