Abdroid tv box per zvicerr ,Aus.Franc.Gjerm.

Shitet nga: deni 04 Maj 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   65 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Android tv box i bler ne zvicerr shumē funkcional
Ne qmim hin gjitha programet shqip dhe filmat dhe sportet ne te gjitha gjuhet me kualitet te mirë tel.0786159198 oferta vlen per zvicerr e gjermani Austri Francë, ne kos.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim