playstation 4 dhe paisje tjera

Shitet nga: Fitimi 12 Krr 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Të tjera
Shiten 1 playstation 4. ne gjendje shum te mir. eshte vetem me 1 muaj punë eshte i ardhur nga zvicra i ri, posedon cd e FIFA 14, I kemi edhe 3 komoda dhe shankin shum i mir dhe i rujtum. qmimi per soni 4 eshte 400EURO pak i diskutueshem, 2 komoda 50EURO, dhe shanki 50EURO. ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim