TV Pllazma Panasonic 65" (1.65m) Full HD

Shitet nga: Panasonic 01 Qer 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV Pllazma Panasonic TH-65PF12EK 65" (1.65m) Full HD ne gjendje perfekte i importuar nga CH.

Cmimi i Voitshem

Nr. per kontakt : +377 45 648 468
Whatsapp : +377 45 648 468

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim