Televizor ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Fisi 23 Jan 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV eshte ne gjendje te rregullt punon me ngjyra te mira vetem ka nje defekt te vogel te zeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim