Televizor Gording

Shitet nga: Tv 29 Shk 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori i markes gjermane Gording. Tv eshte nw gjendje te shkelqyeshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim