Televizore

Shitet nga: Beko 11 Mar 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 2 televizora "BEKO",te perdorur pak.
Ne gjendje te mire dhe te ruajtur.
Ekrani 50 cm.
Nje pronar.
Ni TV=50€, kurse dy TV=vetem 80€.
Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim