televizor

Shitet nga: TV 07 Jan 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Tv pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim