Kamera dhe alarme

Shitet nga: ilir 12 Jan 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa nga punet tona ne Facebook. ilir Regja
Servisim brenda 24 orve 24 / 7 Posedojm
Kamera vezhgimi IP dhe Analog per fabrika dyqane shtepi zyre etj

ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

Interfoni dhe videofoni

INVERTOR per kamera

Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove para perfundimit te objektit
Produktet 12 / 24 muaj garancion
Malishev Kosovë

Viber + 377 - 44 - 476 - 104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim