2 telefona Samsung galaxi s2 dhe galaxi ace 160..

Shitet nga: iliri 25 Shk 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Dardanë
shes telefonat samsung galaxi s2 ngjyr e bardh 16gb ne gjendje shum te mir full unllok pa asnje verejtje po a shtu edhe samsung galaxi ace ne gjendje shum te mir dhe shum pak i perdorur te 2 telefonfat posedojn wifi po ashtu mund te instalosh qfardo programi apo loja per ma shum lajmrohu ne telefon-044357489
samsung galaxi s2 -110eu
samsung galaxi ace-65eu
po ashtu edhe 2 copa 160eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim