shes ndrroj Samsung galaxi s2 16gb1gb memorie o..

Shitet nga: samsung 26 Mar 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Dardanë
shes telefonat samsung galaxi s2 ngjyr e bardh 16 gb 1gb ram android ne gjendje shum te mir e ka te vendosur gjamin mbrojtes qe kushton 5eu edhe mbrojtsen e gomes eshte shum i shpejt dhe funksional per ma.shum.lajm.ne tel 044357489 po ashtu edhe viber 0037744357489 fotot origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim