telefon blackberry

Shitet nga: DASTIT 07 Nën 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Z30
shes telefon blackberry shumm pak iperdorum dhe i rujtum arsyja kom tjeter i ardhun prej zvicres shum pak iperdorum qmimi 30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim