Iphone 4s i zi

Shitet nga: Krenar 22 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Dardanë
Osht ne gjendje te mir perveq qe ka ni defekt ne pllak full unlock osht prej frances orange dhe boj ndrrim me naj tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim