LENOVO A319

Shitet nga: Lenovo 26 Jan 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhuesi: Lenovo
Modeli: A319
SHES Lenovo a319 ne gjendje PERFEKTE dhe me GARANCION deri ne qershor 2016..

Android 4.4 Kitkat
Processor MTK Dual Core 1.3ghz
Display 10.6 cm (4.0') WVGA (800x480)TN
Audio DOLBY DIGITAL PLUS
Memory 512 MB Ram / SD Card up to 32GB Micro SD
REAR CAMERA 8mp Fixed Focus + Flash LED
Front Camera 2mp Fixed Focus

PRES BLERES SERIOZ

+377 (0) 45/659-099 Viber + Whats App
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim