Nokia lumia 630

Shitet nga: lindi 11 Qer 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
shes nokia lumia 630 i posa ardhur nga zvicra.eshte ne kuti dhe i paperdorur.per me shume info ne nr tel ose ne viber ose ne email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim