ALU-FELNE R15 GAMAPARTS

Shitet nga: Bleon 01 Maj 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Alu-Felnet R15 GAMAPARTS shum te ruajtura nuk jan te shtremta jane te bukura fellnet vijn me goma por i shes edhe veq fellnet. Fellnet jan te importuara nga zvicrra per golf 5 passat 3 etj +37744244334 dhe +37745602568 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim