fellnee turboo

Shitet nga: fatmir 16 Sht 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim