175/80/r14 per golf 4

Shitet nga: Valmir 26 Tet 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet gamaparts, me goma bridgestone r14.
Nr.viberit +37745330215
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim