2 GOMA M+S / 195/65

Shitet nga: Noki 30 Dhj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   40 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES GOMA M+S 195/65
*******SHIKO NE FOTO JON MESATARE*****
QMIMI LIR FIKS 20 EURO

CONTACT 044-391-642/////^^^/
*************************TAG: 14 15 16 17 18
Fellge goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim