2 GOMA VERE

Shitet nga: Noki 28 Dhj 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 GOMA TE VERES JON VITI I PRODHIMIT 2013 - 195/65
Qmimi 30 euro

contact 044 391 642
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim