2 goma 165-70-14 M-S

Shitet nga: goma 01 Jan 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 guma 165-70-14 M-S ne gjendje te mir mesatare bej edhe ndrrim me gjithqka qe mkonvenon +37744357489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim