2 goma 165-70-14 M-S

Shitet nga: goma 12 Jan 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR   25 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma te perdorura 165-70-14 por mund te perdoren ende per ma shum lajmrohuni ne tel +37744357489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim