2 goma per gjipa 265-70-15

Shitet nga: luan 28 Gsh 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes dy goma per gjipa ne gjendje te rregullta nr 265-70-15 arsye e shitjes qe nuk um vyn se tash skam gjip e kam shit lajm, ne tel 044317654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim