2 goma te dimrit

Shitet nga: Suejb 12 Dhj 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma te dimrit gomat jan te mira nuk dridhin jan M - S me profil 155 - 80 - 13 per meshum informata kontakto ne numrat e telefonit 045 - 372 - 804 ne ipko. 049 - 102 - 280. Ose ne viber +38649102280 sms mos dergo nuk kthej .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim