2 guma 175-65-14 pothuajse te reja 2013

Shitet nga: goma 04 Jan 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 guma nr 175-65-14 po thuajse te reja viti 2013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim