AUDI / FORD FELLNE 17 4 VRIMA

Shitet nga: Noki 19 Dhj 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellge 17 me Goma 4 vrima
Jon Model I Ri Nuk Dridhin Goma Te Mira
Plus edhe shtrafat e fellneve I posedoj
Contat: Auto Nok
044 391 642
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim