Alu-Felne R15 Cool

Shitet nga: Bleon 01 Maj 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten felnet r15 per golf 4 shum te mira dhe nuk jan tshtremta jan te importuara prej jashtit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim