Autopjes per wollsvagen

Shitet nga: Hysen Berisha 21 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma nuk jan te reja por jan te mira numri i tyre esht 175*70*13.Nje alternator te golf 3 dhe nje anllaser
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim