Barracuda Voltec T6

Shitet nga: Nazmi 24 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga per bmw X3, X5, 530, 730 me goma te veres ( vitit 2012)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim