Dy goma 225-45-17 v2015 M-S

Shitet nga: goma 12 Jan 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy guma te vitit 2015 po thuajse te reja 225-45-17 M.S prr ma shumm viner +37744357489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim