FELLGA BARRAKUDA ORIGJINALE NGA CH, PROFILI 17

Shitet nga: Xhymshit Kastrati 03 Jan 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellga me goma te posaardhura nga Zvicra me numer te profilit 17.
Qmimi sipas marreveshjes, adresa Karaçeve e eperme!
Nr. kontaktues: 049/61-51-30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim