Fellga Bmw

Shitet nga: Arben 14 Sht 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellgat Per Bmw VW Etj . Gomat Jan MicheLin . 5 Fryma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim