Fellga dhe Goma 4 të Jeep Grand cheroke

Shitet nga: Sylejman 07 Maj 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHiten komplet Goma dhe fellga
Jan te ruajtura siq siq shifen ne foto
Per ma shum kontakto ne telefon per qmim
Qmimi i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim