Fellga

Shitet nga: refik 27 Mar 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellga me goma të veres
Jan 17 cool të posa ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim