Fellgat

Shitet nga: idriz 25 Gsh 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat15 me gjith goma per Mercedez gjithsej jan 4 fellga me gjith goma jan te pa domtuara vetem ti vendosnii ne makin jan te ardhura na nga GJermania.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim