Fellge me 4 shtrafa

Shitet nga: Orhan 19 Tet 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Qysh shihen n foto qashtu jan t mira .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim