Fellge te sapo ardhura nga Zvicrra

Shitet nga: Liridon 20 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan fellge te sapo ardhura nga Zvicrra sa per informacion kontaktoni ne numrin tim +38649496245 faliminderit per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim