Fellne

Shitet nga: burimi 18 Nën 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
felne 17 per golg 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim