Fellne

Shitet nga: Ylber 30 Dhj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per mercedes audi bmw opel golf e llojeve te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim