Fellne

Shitet nga: arlind 08 Shk 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet ja te ardhura nga "ZH" 16 coll 4 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim