Fellne 15 me goma shum pak te perdorura

Shitet nga: Ilir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne me goma 165-60-15 fellnet jan 2012 kurse gomat 2010 shum te rujshme pa asnje gervishje te vogel pa perdorur ne kosov te ardhura nga austria kto bejn ne veturat:golf1,2,3 -opel vektra.astra-w pasat bmw etj qe jan me 4 shtrafa qmimi 200eu bej ndrrim me samsung galaxi s4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim